Знаменитості заздалегідь отримали готові образи з нової колекції та зробили світлини у вбранні Saint Laurent. Попри те, що колекція представлена для холодної пори року, до неї увійшли шкіряні короткі спідниці, шорти, легкі лонгсліви та балетки.

Цікаво Трендові балетки весна – літо 2021: стильні моделі

Ентоні Вакарелло презентував елегантні жакети в дусі 1960-х та металізовані боді 1980-х. Одним із джерел натхнення креативний директор називає артистку Peaches і її божевільні концертні образи.

Зої Кравіц постала перед камерою на балконі свого будинку у короткій чорно-білій сукні з глибоким вирізом. Її образ довершували легінси та масивні аксесуари.

Гейлі Бібер позувала в об'ємній білій шубі з чорними вставками на голе тіло та ультракороткій лавандовій мініспідниці з ланцюгами і чорними колготками. Свій аутфіт вона доповнила прикрасами у формі квітів.

Шарлотта Генсбур приміряла голубі джинси в парі з вкороченим лонгслівом та двоколірним твідовим жакетом. Аня Рубік одягнула водолазку кольору морської хвилі, яку поєднала із салатовим жакетом, мініспідницею та рожевими туфлями-човниками.

Щоб побачити більше фото, гортайте праворуч