В особистому профілі з понад півмільйонною аудиторією Юлія Саніна похизувалася образом від українського бренду Sayya. Колекції цієї марки представлені в яскравих кольорах та з несподіваними елементами. В образах відсутній чорно-білий монохром та мінімалізм.

Партнерський матеріал Новинка 2021 року – недорогі електрокаміни з обігрівом і звуком потріскування дров Royal Sky

Для чергового виступу знаменитість одягнула оранжеву водолазку в анімалістичний принт, яку довершила синім жакетом прямого крою з глибокими кишенями та двома прихованими ґудзиками. Невелика кишеня на грудях прикрашена блискучим логотипом S. Жакет коштує на сайті 6 тисяч гривень.

Образ знаменитості довершувала сива перука-каре з гривкою. Аутфіти знаменитості не обходяться без яскраво-насичених мейкапів. Візажист Слава Чайка нафарбував повіки фіолетовими, голубими і чорними тінями, а на губи наніс темно-сливову матову помаду.


Яскравий образ Юлії Саніної / Образ з інстаграму співачки

У своєму інстаграмі Юлія Саніна також показала ще один концертний образ, примірявши рожеву перуку. Вона одягнула рожеві колготки в квіти та костюм, що складався з вкороченого жакета і мініспідниці. Зону декольте довершували кілька сріблястих ланцюжків та персні на пальцях.


Яскравий образ Юлії Саніної / Образ з інстаграму співачки