Пальто в яскраву клітинку, в'язані жилети та картаті штани – актуальне вбрання принцеси Діани у 80-х роках. Видання Who What Wear пише, що саме ці елементи гардеробу будуть популярними навесні 2021 року.

Цікаво Спортивні шорти та рікрак: які мікротренди врятують ваш гардероб у 2021 році

Мода на деякі речі з гардероба принцеси Діани підтверджується тим фактом, що ми постійно спостерігаємо за тим, як модниці з цілого світу повертаються у своїх образах до моди 80-х та 90-х років.

Шахові штани

Шахові штани, у яких принцеса Діана була сфотографована у 1986 році вже зовсім скоро приміряють впливові представники моди. Штани в шахову клітинку – це найвідоміший образ принцеси Діани. Вже взимку інфлюенсери поєднували цей елемент гардеробу у своїх образах.

В'язані жилети

Принцеса Діана одягала в’язаний жилет у 1980 році. Саме в цей час розгорталися її заручини з принцом Чарльзом. Її в’язаний жилет та спідниця міді виглядають в парі дуже сучасно. Саме цей елемент гардеробу неабияк полюбився всім модницям минулого сезону.

Одяг в клітинку

У 1985 році принцесу Діану сфотографували під час поїздки до Шотландії з принцом Вільямом у картатому комплекті, що складався з жакету та спідниці. Принт в клітинку – позачасова тенденція, яка кожного року представляється на світових подіумах.