Знаменитості та streetstyle-зірки все частіше у своєму верхньому зимовому одязі роблять ставку на шуби Teddy Bear з овчини, які представлені у своєму сегменті в найрізноманітніших кольорах, пише Vogue.

Дивіться також Тренд сезону – шуба Teddy Bear: стильні ідеї для повсякденних образів

Акторка Блейк Лайвлі та інфлюенсерка Леоні Ганне роблять ставку на пухнасту oversize-модель MaxMara в яскраво-синьому та зеленому відтінках. М’яка екошуба тедді полюбилася майже всім та стала незмінним елементом гардеробу всіх модниць.

Слідом за MaxMara свої пухнасті моделі випустили багато брендів, серед яких BottegaVeneta, Dolce & Gabbana, Fendi, StellaMcCartney, SaintLaurent, Celine.

Streetstyle-інфлюенсери в найголовніших столицях моди активно підхопили цей тренд та почали активно демонструвати актуальні образи із зимовими шубами.

Шубу Teddy Bear можна носити в поєднанні з будь-якими жіночими елементами гардеробу:джинсами, штанами, спідницями міді чи максі, з черевиками на масивній підошві, або одягати чоботи на каблуці.

Вибір головних уборів також нічим не обмежений. Обирайте капелюх, бейсболку чи в’язану шапку. Однак пам’ятайте, що одягати під шубу шапки з надписами чи в спортивному стилі – вважається моветоном.

Як знаменитості носять шубу Teddy Bear