Білявка демонструвала у Нью-Йорку розкішні образи, які не оминали увагою всі стрітстайл-фотографи. Для одного з показів Ельзі наростили волосся, тож з новою зачіскою знаменитість позувала перед камерами у бездоганних аутфітах, що складались зі спідниць, штанних костюмів та стильних жакетів. Здебільшого, усі свої наряди вона доповнювала підборами.

Партнерський матеріал Настінний електрокамін з обігрівом і звуком: огляд дизайнерських камінів Electrolux EFP/W 2000S

Повернувшись до Лос-Анджелеса шведка знову показує прихильникам свою рідну довжину волосся та кежуальні образи, які вона найчастіше одягає, коли виходить гуляти з донечкою.

Образ Ельзи Госк

Модель одягнула на прогулянку в сонячну погоду одягнула синій світшот з надписом California. Доповненням стали сині широкі джинси від бренду Levis. Ельза також одягнула вінтажні сірі кросівки від New Balance.

Аутфіт довершила чорна сумка-пельмень із золотим масивним ланцюжком та чорна панама з овчини. Варто зазначити, що такий головний убір – тренд осені. Кучеряве волосся Ельза розпустила, а губи намалювала улюбленою коричневою помадою.

Інфлюенсери часто задають усім модницям світу тренди, тож стильну панаму шведської моделі варто взяти на озброєння.Головний убір стане вдалим доповненням до пальта, дублянки чи пуховика.


Стильний образ Ельзи Госк / Фото з інстаграму моделі


Стильний образ Ельзи Госк / Фото з інстаграму моделі


Стильний образ Ельзи Госк / Фото з інстаграму моделі