Спортивні костюми нікому не встигли набриднути. Навпаки, стилісти навіть радять окремі елементи гардеробу розпаровувати та створювати нові образи. До прикладу, світшот від спортивного костюма носити з джинсами, а джоггери комбінувати з жакетами оверсайз.

Зверніть увагу Сорочки, тай-дай і денім: трендове вбрання із серіалу "Друзі", яке ми будемо носити цієї весни

Та попри стильні комбінації, цілісні спортивні костюми все ще в тренді. Як їх носити, щоб виглядати модно, можна підгледіти у Пернілом Тейбек, Розі Шарьє, Розі Гантінгтон-Вайтлі, Леоні Ганне, Софії Коельо та інших модниць, які зробили спортивний костюм улюбленим елементом гардероба.

Одним з найнесподіваніших, але водночас цікавих варіантів стилізації – спортивний костюм в поєднанні з чорним жакетом та перлами на шиї в дусі Коко Шанель. Такий комплект для носіння весною виглядає просто ідеально.

Пернілом Тейбек любить носити в парі зі спортивним костюмом кепку, яка на початку весни набере чималих обертів та стане ультрапопулярною. Француженка Каміль Шарьє не боїться кольорів, тож з сірим пальто та рожевим світшотом одягнула бейсболку кольору хакі.

Ікона стилю Розі Гантінгтон-Вайтлі підбирає аксесуари в тон всьому комплекту. Для тих, хто любить усвідомлений підхід до моди, це саме те, що потрібно.

З чорним жакетом і перлинами

З карамельним пальтом і білими черевиками

З сірим пальтом і кепкою

З жакетом і класичною сумкою

З довгим шарфом і шапкою

З сумкою-шопером та окулярами

Парний total look

З окулярами та прикрасами

З кепкою та сумкою в одній кольоровій гамі