Роботи Каннінгема не відносились ні до вуличної зйомки, ні до фешн-фоотографії, також він не був папараці. Його цікавили тільки наряди, тому навіть зірки сприймали Білла Каннінгема без негативу та агресії. Про життя фотографа та його найкращі роботи, розповідає Cameralabs.

Читайте також Стильні ідеї образів для пар у фотографіях, які сподобаються кожному

Життя Білла Каннінгема та його шлях до модної журналістики

Білл Каннінгем був непідкупним журналістом, а на "полювання" за модними образами він виходив у звичайних чорних кросівках, синій куртці та з фотоапаратом.

До самої смерті він жив у маленькій квартирці в Карнегі-хол. У спадок він залишив приблизно 3 мільйони світлин, велика частина з яких ніколи не була опублікована.


Каннінгем на роботі / Фото styleinsider

Чому він став модним журналістом?

Першу пристрасть до моди він відчув у церкві ще на початку 1940-х.

Я ніколи не міг зосередитися на недільних церковних службах, тому що я вже зосередився на жіночих капелюхах,
– згадував Каннінгем пізніше.

У дорослому віці Каннінгем відкриє власне ательє, де виготовляв головні убори. До цього він працював кур'єром у кравця, потім влаштувався комірником в універмаг, де швидко навчився відрізняти гарні й якісні речі від повсякденних.


Джеррі Холл у Нью-Йорку, приблизно 1980 рік / Фото Білла Каннінгема


Цікавий лук молодого чоловіка / Фото Білла Каннінгема

Його бізнес не дуже окупав гроші, які були витрачені на матеріали, але Каннінгем був щасливий. Білла Каннінгема мобілізували в армію, але удача не залишила його – він служив в Парижі, де міг вільно відвідувати модні покази найкращих будинків.


Капелюхи в стилі нео-поп Джавітса й Уіттолла, Mudd Club, 1989 рік / Фото Білла Каннінгема

Досвід роботи із зірковими та богемними клієнтами підштовхнув Білла Каннінгема до журналістики – він став фотографувати модно одягнених людей на вулицях Нью-Йорка та розміщувати світлини в журналах Women's Wear Daily і Chicago Tribune.

Цікаві роботи Білла Каннінгема / Фото Сameralabs