Угги вже давно завоювали популярність в цілому світі. Їх люблять не тільки за оригінальний дизайн, але й за комфорт. Сьогодні взуття, яке створювалося виключно для тепла та зручності значно змінилося, тож його можна обирати в різних кольорах та фактурах. Про це повідомляє 24 канал.

Цікаво Новий рік 2021: Злата Огнєвіч радить неперевершене вбрання у святкову ніч

Зимове взуття з овчини вперше одягнула та показала на вулицях Нью-Йорка Емілі Ратажковські. Згодом у цьому взутті побачили Ріанну, Сару Джессіку Паркер та Джіджі Хадід.

Лише декілька років тому всі в один голос повторювали, що угги – це жахливий тренд, втім вже зараз все частіше можна побачити на теренах інтернету цікаві образи зі зручним зимовим взуттям бренду UGG.

Угги чудово доповнюють спортивний та повсякденний образ. Їх можна носити з джинсами Skinny, легінсами. спортивними штанами прямого чи завуженого крою.

Трендовими залишаються традиційні моделі – замшеві угги базових кольорів, без декоративних елементів. З цікавих та досить стильних варіантів можна знайти угги з короткими ремінцями. Виглядають вони досить стримано та доречно, тож не перевантажать образ, який ви собі складете, а лише доповнять.

Які угги варто обирати цієї зими

Стильні угги з ремінцем
Стильні угги з ремінцем