Молода дружина Венсана Касселя прибула на Milan Fashion Week, як гостя, а не модель. Ймовірно, дівчина братиме участь в показах у Парижі, де 27 вересня розпочинається Тиждень моди.

Партнерський матеріал Недорогі реалістичні електрокаміни для квартири Electrolux: огляд моделей в класичному стилі

Наразі Тіна Кунакі відпочиває у Мілані та відвідує покази. Манекенниця покрасувалася перед стрітстайл-фотографами у розкішному образі, який захопив всю увагу гостей, коли знаменитість шукала своє місце в першому ряді на показі Etro.

Образ Тіни Кунакі

На оголене тіло знаменитість одягнула жилетку, а зверху приміряла подовжений маскулінний жакет. Костюм довершували сірі штани у білу смужку широкого крою. Аутфіт манекенниці довершили білі туфлі з гострим носком.

Тіна не взяла з собою головного аксесуару жінок – сумочки. Вона позувала перед фотографами запхавши руки в кишені. Такий костюм з широкими штанами та жакетом ніби з чоловічого плеча підкреслив жіночність і тендітність француженки.

Модель випрямила волосся та заклала передні пасма за вуха. Таким чином вона продемонструвала єдині прикраси, які на ній були – коштовні сережки. Візажисти зробили манекенниці насичений макіяж, нафарбувавши повіки сірими тінями, а губи насиченою темно-коричневою помадою з прозорим блиском.

Стильний образ Тіни Кунакі
Стильний образ Тіни Кунакі / Фото з Elle

Стильний образ Тіни Кунакі
Стильний образ Тіни Кунакі / Фото з Elle