У світі моди все більшої і більшої популярності набирає стиль "нульових". Низька посадка штанів, короткі яскраві топи й масивні дорогі аксесуари – скоро заполонять усі тренди й гардероби знаменитостей. Дизайнери Zara миттєво відчули, що мода знову повертається й вдало це використали.

Також читайте Чому пакет Zara такий популярний: круті та маловідомі факти про іспанський бренд

Колаборацію Zara X Barbie стилізувала Лотта Волкова, яка попередньо займалась рекламною кампанією Adidas. У капсульну колекцію, натхнену образом ляльки Barbie, увійшли футболки й лонгсліви з принтами, короткі топи, худі, золоті ланцюжки на талію, укорочені джогери, мінішорти, бікіні й суцільні купальники. Товари з капсульної колекції Zara X Barbie вже можна придбати на сайті бренда.

Колаборація Zara X Barbie
Колаборація Zara X Barbie / Фото Zara X Barbie

Колаборація Zara X Barbie
Колаборація Zara X Barbie / Фото Zara X Barbie

Для того, щоб висміяти ідеальні пропорції ляльок Barbie, моделей зображено з дуже високим ростом й своїми головами вони майже торкаються стелі. Тож, дівчата на кадрах нагадують ляльок в ляльковому будиночку.

Zara випустила лімітовану колекцію ляльок Barbie
Zara випустила лімітовану колекцію ляльок Barbie / Фото Zara X Barbie

Також, Zara випустила лімітовану колекцію ляльок Barbie, яких покупці одразу розкупили. Бренд стверджує, що всі кошти підуть на благодійність.