Як відбувався показ бренду GASANOVA

Українська дизайнерка цьогоріч вирішила відмовитись від звичного всім формату показу й перетворити його на справжнє видовище. В середині зали Мистецького арсеналу були розташовані манекени в одязі з колекції Гасанової. Також гостей не чекало звичне розсадження по обидва боки подіуму. Вони оточили, стоячи у довільному порядку, манекени, частуючись ігристим.

Цікаво Перформанси та речі-трансформери: чим запам'ятався перший день Ukrainian Fashion Week

Зіркова учасниця шоу – солістка гурту KAZKA

Під звуки ритмічної музики перед гостями показу з'явилась солістка українського гурту KAZKA Олександра Заріцька, а згодом під її співи почалось шоу та дефіле моделей серед манекенів.

Солістка гурту KAZKA співає на показі бренду GASANOVA

Солістка гурту KAZKA співає на показі бренду GASANOVA / Фото UFW

Все світло було спрямоване точково на головних діячів шоу, а гості Ельвіри Гасанової оточили моделей та манекени по колу, намагаючись пильніше розгледіти дизайнерські вироби.

Показ бренду GASANOVA у рамках UFW / Фото UFW

Чому присвячена колекція

Карантинні обмеження та COVID-19, що триває вже понад рік, внесли свої корективи у наше життя, а публічні заходи стали справжнім святом. Саме тому дизайнерка Ельвіра Гасанова вважає, що не потрібно чекати свята, щоб носити яскраві речі чи сукні з великою кількістю декору. Ми повинні собі дозволяти бути такими навіть просто сидячи вдома, вечеряючи з чоловіком чи в гостях у друзів.

Українська дизайнерка розповідає, що колекція GASANOVA SS 22 присвячена відчуттям радості та можливості відчувати свято незалежно від будь-яких обмежень чи заборон. Загалом, яскраві, жіночні та екстравагантні речі досить притаманні бренду GASANOVA.

Показ бренду GASANOVA у рамках UFW / Колаж 24 каналу

Читайте також Зіркові гості, стильні образи та затишна колекція: чим запам'ятався показ THE COAT

ДНК бренду GASANOVA

ДНК бренду GASANOVA – поціновувачі одягу дизайнерки, що полюблять яскраві емоції та crystal dress. Саме тому у новій колекції з'явилося ще більше декоративних каменів та сліпучих кристалів, які виразно виводять на новий рівень образ для special event, пояснює Ельвіра Гасанова.

Яскрава палітра на зміну драматичному чорному

Варто зауважити, що кольори нової колекції дещо не притаманні бренду. Дизайнерка розповіла, що драматичний чорний колір поступився місцем розмаїттю барв та фактур. Наприклад, шовковому тафту в вечірніх сукнях найяскравіших відтінків: ультрамарину, лісовій зелені, грушевому жовтому, мадженту, насиченому червоному та іншим.

Вся річ у тім, що ці образи Ельвіра Гасанова створювала, перебуваючи в неповторно прекрасному стані – в очікуванні дитини.

Манекени у виробах бренду GASANOVA з колекції SS 22 у рамках UFW / Колаж 24 каналу

Українська дизайнерка Ельвіра Гасанова та команда бренду GASANOVA

Українська дизайнерка Ельвіра Гасанова та команда бренду GASANOVA після показу / Фото UFW