Софія Коельо – португальська стилістка, яка чудово зарекомендувала себе серед світових стилістів. Дівчина володіє неабияким стилем та смаком в одязі, тож кожен її образ щоразу вражає та захоплює.

До теми Молочні штани, пальто і шарф: стильний зимовий образ Софії Коельо

Нові кадри інфлюенсерка опублікувала у своєму інстаграмі. Для грудневої прогулянки Софія Коельо обрала звичайну чорну вололазку та спортивні штани Adanola, які поєднала з масивними чоботами на тракторній основі Eytys.

Щодо верхнього одягу, то стилістка зробила ставку на сірому пальто і зовсім не прогадала. Вона чудово поєднала його з сірим довгим шарфом та сірою шапкою бінні. Дівчина залишила біляве волосся розпущеним. Увесь її образ чудово доповнила об’ємна квадратна сумка у стилі Bottega Veneta.

За інстаграм-сторінкою інфлюенсерки стежить понад пів мільйона людей, тож новий кадр одразу розлетівся по всій мережі та захопив її фанатів.

"Таке гарне вбрання. Дуже люблю ці тони", "Ти створюєш зимовий настрій", "Я одержима твоїми образами", "Неймовірно крута. Твій стиль неперевершений", – написали користувачі в коментарях.

Бездоганний зимовий образ Софії Коельо /
Бездоганний зимовий образ Софії Коельо / Фото з Instagram / @sofiamcoelho