Штани з розрізами найчастіше залучають у свої аутфіти такі світові знаменитості, як Розі Гантінгтон-Вайтлі, Вікторія Бекхем, Перніль Тейбек та багато інших інфлюенсерів.

Зверніть увагу Пенелопа Крус підкорила мережу новою зачіскою та бездоганними образами для фотосесії

Тренд на штани з розрізом у 2020 році здавався миттєвим, однак в цьому році він не втрачає своїх позицій, а навпаки, стає ще популярнішим. Якщо минулого року розрізи були лише спереду, то в цьому сезоні дизайнери пропонують носити штани з розрізами збоку та ззаді, по зовнішньому чи внутрішньому шву.

Попри велике різноманіття штанів цього сезону, штани з розрізом спереду активно носять світові трендсеттери. У своїх колекціях весна-літо 2021 такі вироби продемонстрували Ralph Lauren, Marni, Barbara Bui, Blumarine, Kim Shui і багато інших.

Модниці поєднують штани та джинси з розрізами у різних комбінаціях – з човниками на підборах та мюлями, кедами, кросівками, приталеними топами та жакетами.

Штани та джинси з розрізами дуже легко знайти в будь-якому магазині мас-маркету, тож представляємо добірку образів, якими ви можете надихнутися для створення власних аутфітів.