Красуня Ромі Стрейд з легкістю може скласти конкуренцію Джіджі Хадід, яку папараці досить часто помічають з візочком на вулицях Нью-Йорка. Тепер нідерландська манекенниця поділилася з фанатами у своєму інстаграмі новою світлиною.

Читайте також Картате пальто і панама Louis Vuitton: Джіджі Хадід підкорила бездоганним стилем у Нью-Йорку

Образ Ромі Стрейд

"Ангел" Victoria's Secret здійснила першу прогулянку з донечкою Мінт у монохромному образі. Модель одягнула трендові білі джокери, біле пальто з великими кишенями та білі черевики на шнурівках. Свій зимовий аутфіт дівчина довершила світло-сірою шапкою та картатим шарфом відтінку старого золота.

Ромі Стрейд прогулялася у білосніжному образі
Ромі Стрейд прогулялася у білосніжному образі / Фото з Instagram / @romeestrijd

Ромі Стрейд та Лауренс ван Леейвен одружилися у 2018 році після 8 років стосунків. Їхня історія кохання розпочалася ще в школі, тому вони давно мріяли про появу спільної дитини. Проте три роки тому лікарі діагностували в неї синдром полікістозних яєчників, який міг бути причиною безпліддя. Тоді Стрейд скаржилася на відсутність менструацій впродовж семи років та болі в животі. Під час обстеження медики виявили на яєчниках моделі багато кіст і попередили, що навряд чи вона колись стане мамою.

Відтоді модель бережно ставилися до свого здоров'я, зменшила навантаження, уникала стресових ситуацій та проходила курс лікування. Модель робила все заради того, щоб у них з Лауренсом народилася дитина. І ось, у свої 24 роки вона вперше відчула, що таке материнство.