З настанням зими кожна модниця ставить собі одне і те ж питання: як вибрати ідеальне пальто на зиму та за якими критеріями його обирати.

Читайте також Антитренди верхнього одягу: від чого треба позбутися назавжди

Якщо у вашому гардеробі вже є пуховик, а вам потрібний змінний зимовий одяг, зверніть увагу на зимові пальта. Проаналізувавши головні streetstyle-образи, Elle пише про 5 головних тенденцій зимового пальта.

Існують загальні рекомендації про те, як правильно вибрати жіноче пальто:

– мініатюрним дівчатам найкраще вибирати пальто довжиною до колін або трохи нижче, яке буде підкреслювати фігуру;

– дотримуйтесь принципу багатошаровості. Щоб вибрати пальто правильного розміру, одягніть теплий светр, або навіть кілька, щоб під час примірки зрозуміти, як буде сидіти пальто, якщо ви одягнетеся тепло;

– звертайте увагу на деталі: дивіться, щоб строка була акуратною, крій рівним, ґудзики щільно пришиті, не висіли нитки;

– перед покупкою продумайте всі моменти, яким має відповідати ідеальне для вас пальто, вивчіть свій гардероб, продумайте образи, визначте, які аксесуари підійдуть до пальта.

Пальто на зиму 2021

Біле

Таке пальто не є зовсім практичним, але безумовно додасть вам настрою та особливого шарму в зимовий період. Таку модель вбрання варто купувати власницям автомобілів, або тим, які просто хочуть поповнити свою колекцію красивим верхнім одягом.

Трендове пальто на зиму
Трендове пальто на зиму 2021 / Vogue

З об'ємним рукавом

Пальто з об’ємним рукавом – одне з наймодніших в прийдешньому році. Модель такого пальта відсилає нас в епоху 80-х років. Таке пальто підійде для тих, хто хоче змінити класичне пальто на цікавіший варіант.

Трендове пальто на зиму
Трендове пальто на зиму 2021 / Elle

Стьобане

Стьобані пальта вже завоювали популярність у 2020 році, втім не втрачатимуть своїх позицій і в прийдешньому році. Зверніть увагу на пальта нейтральних відтінків: оливковий, чорний, сірий, синій. Така модель чудово підійде тим, хто хоче завжди виглядати елегантно.

У клітинку

Попри те, що клітинка ніколи не виходила з моди, взимку 2021 року вона стане ще більш актуальною. Принти віші, гусяча лапка, тартан чи п’є де пуль вибір залишається за вами.

Трендове пальто на зиму
Трендове пальто на зиму 2021 / Elle

З екохутра

Модель пальто Teddy Bear у стилі Max Mara з екохутра чи овчини допомагають створювати небанальні зимові образи. При виборі такого пальта – обирайте довжину нижче коліна. Таке пальто буде чудово поєднуватися з високими чобітьми та черевиками.

Трендове пальто на зиму
Трендове пальто на зиму 2021 / Vogue