Класика офіційного стилю часто буває занадто банальною та скучною, оскільки не завжди до біло-чорного ансамблю вдається додати яскравий аксесуар, який не зіпсує образ, а навпаки – доповнить його.

Партнерський матеріал Настінний електрокамін з обігрівом і звуком: огляд дизайнерських камінів Electrolux EFP/W 2000S

Стрітстайл-зірка Олівія Палермо знає, як додати своєму образу родзинки. Знаменитість на вулицях Нью-Йорка пройшлася у бездоганному аутфіті, представивши свою інтерпретацію ділової класики.

Образ Олівії Палермо

Світська левиця і одна з найвідоміших модниць приміряла на собі білу класичну сорочку розслабленою крою, довершивши образ довгою шкіряною спідницею чорного кольору.

35-річна ікона стилю довершила look яскравим взуттям. Вона одягнула кислотно-жовті лофери. Модниця також не забула про важливий аксесуар – чорні сонцезахисні окуляри, які вдало доповнили образ.

Волосся Олівія Палермо розпустила, а на губи нанесла світло-рожеву помаду. Знаменитість не стала доповнювати образ жодними прикрасами.

На прикладі стрітстайл-зірки, модниці зі всього світу мають можливість побачити, як можна стилізувати класичні речі так, щоб вони виглядали ефектно.

Стильний образ Олівії Палермо
Стильний образ Олівії Палермо / Фото з інстаграму

Стильний образ Олівії Палермо
Стильний образ Олівії Палермо / Фото з інстаграму