25-річна акторка кілька днів тому була на прем’єрі довгоочікуваного фільму "Дюна" на Венеційському кінофестивалі, а вже 6 вересня завітала на прем’єру у Парижі.

Партнерський матеріал Електрокамін проти біокаміна: який пристрій краще обрати

Молода зірка приїхала з колегою Тімоті Шаламе, з яким вона зіграла головні ролі. Актор позував поруч із Зендаєю у синьому костюмі від бренду Tom Ford.

На прем’єру замість сукні Зендая обрала кроп-топ та спідницю. Поєднання цих елементів гардероба фанатам не сильно сподобалося, втім ефекту обговорюваності стиліст Лоу Роуч таки досягнув.

Образ Зендаї

Знаменитість з’явилася на фотоколі в одному з найяскравіших образів з першої колекції Alaïa, яку Пітер Мюльє презентував у Парижі цього року. Красуня приміряла кроп-топ на довгий рукав темно-фіолетового кольору та обтислу довгу спідницю з чорним хутром. Спідниця оздоблена корсетним поясом з маленьких камінчиків.

Знаменитість зробила макіяж з акцентом на очі, а на волоссі – африканські кучері. Деякі фанати зазначили, що в такому образі Зендая виглядає незвично і фантастично, втім чимала кількість користувачів зазначила, що топ у цьому образі не надто вдало підходить.

  • "Образ гарний, але з топом переборщили. Вже надто високо він сидить";
  • "Спідниця гарна, а от топ занадто маленький";
  • "А це вважається красиво?";
  • "Можливо, я не сильно розбираюся в моді, але я б ніколи не вийшла у такому образі, як у Зендаї";
  • "Топ незграбний";
  • "Сильно видно ребра, варто б було додати сіточку".

Образ Зендаї на прем'єрі фільму
Образ Зендаї на прем'єрі фільму "Дюна" / Getty Images

Образ Зендаї на прем'єрі фільму
Образ Зендаї і Тімоті Шаламе на прем'єрі фільму "Дюна" / Getty Images