Марка дбає про довкілля, тож дотримується всіх стандартів sustainable-fashion. Кеди виготовляють з перероблених пластикових пляшок та натуральних матеріалів, які бренд купує на органічних фермах.

Дивіться також Як одягаються француженки навесні: основні елементи стильного гардероба

Кеди Veja впізнати досить легко. Вони мають актуальний та мінімалістичний дизайн та логотип літери V різних кольорів на кожній стороні взуття.

Кеди вже встигли придбати зірки стрітстайлу та головні модниці інстаграму. У такому взутті Олена Зеленська відвідала Версальський палац у Франції. Білосніжні кеди від Veja вона доповнила тренчем від одеського бренду Olenich.

У 2018 році це взуття під час туру Австралією й Океанією одягала Меган Маркл, тоді воно ще не було мейнстрімом. Зараз прихильницями цієї марки є Емілі Ратажковскі, Емма Вотсон та зірки стрітстайлів.

Інфлюенсери завжди задають вектор трендам, тож Veja швидко стали головним взуттям у гардеробах модниць зі всього світу. Кеди пасують до всього – від квіткових суконь до широких джинсів чи шкіряних штанів.

Паризька модниця Лея Сфез поєднує світлі кеди Veja з білою літерою в парі з молочним штанним костюмом. Емілі Ліндмарк поєднує їх з денімом, а Марія Вальдес комбінує кеди з пальтом у тонку смужку.