У своєму інстаграмі Маша Єфросиніна зазначила, що День жіночого підприємництва подарував їй приголомшливі знайомства з героїнями сучасності.

Партнерський матеріал Electrolux Sphere Plus EFP/P – панорамні підлогові електрокаміни за демократичною ціною

"Я дуже вірю, що ніколи не перестану надихатися жінками, незважаючи ні на що! Жінками, що несуть світло! Тими, кому ніколи засуджувати інших, тому що вони мчать на хвилях своїх ідей і місій! Я пишаюся тим, скільки класних проєктів вони створюють в Україні", – написала телеведуча в інстаграмі.

У своєму профілі вона опублікувала серію світлин у стильному червоному костюмі. Жакети і штани дуже личать телеведучій, тож новий образ вийшов, як завжди, стильним та бездоганним.

Образ Маші Єфросиніної

На сцені Маша Єфросиніна виступала у подовженому двобортному жакеті, який одягнула на оголене тіло та штанах палаццо максідовжини. Штани, які майже повністю прикривають взуття – візуально додають ще більшого росту. Адептом такого модного трюку є Вікторія Бекхем. Саме вона найчастіше виходить у світ в довгих штанах та класичних блузах чи сорочках.

Знаменитість випрямила волосся, а на обличчі зробила улюблений насичений макіяж з коричневими тінями на повіках та нюдовою помадою на губах.

Стильний образ Маші Єфросиніної
Стильний образ Маші Єфросиніної / Фото з інстаграму

Стильний образ Маші Єфросиніної
Стильний образ Маші Єфросиніної / Фото з інстаграму