Маша Єфросиніна стала ведучою саміту "М’яка сила в новій реальності", що відбувся 23 серпня в Національному заповіднику «Софія Київська». Ініціаторкою проведення стала перша леді України Олена Зеленська.

Партнерський матеріал Створюємо затишок: 5D електрокаміни преміумкласу Opti-V з ефектом потріскування полін

Саміт проводили у форматі двох дискусійних панелей, на яких обговорювали проблеми рівного доступу до медичної допомоги, виклики у сфері освіти, рівні можливості для розвитку і самовираження всіх людей без дискримінації.

На сцені телеведуча спілкувалася з голлівудською акторкою Робін Райт, що зіграла в серіалі "Картковий будинок" першу леді, а згодом і презинта США Клер Андервуд.

Образ Маші Єфросиніної

Для знакової події Маша Єфросиніна обрала мінімалістичний образ. Вона одягнула подовжений жакет з поясом від української дизайнерки Каті Сільченко. Аутфіт знаменитість доповнила білими штанами та туфлями-човниками на підборах молочного кольору.

На обличчі телеведуча, як завжди, зробила улюблений макіяж. Візажисти підкреслили очі чорними стрілками, а губи намалювали коричневою помадою. Своє волосся знаменитість накрутила в легкі локони.

Маша Єфросиніна та Робін Райт / Фото з інстаграму Олени Зеленської
Маша Єфросиніна та Робін Райт / Фото з інстаграму Олени Зеленської