Тиждень моди триватиме у Львові 4 дні на різних локаціях міста. Традиційно у Design house підготував для слухачів дві лекції про адаптацію українських брендів та сучасний блошиний ринок.

Партнерський матеріал Настінні каміни Dimplex Prism для квартири: сучасні моделі, які довершать ваш інтер'єр

Дизайнери Ольга Жеребецька, Данило Личко та Тезера Барабаш представлятимуть свій авторський проект "Хранителі кодів", які захоплюючись архітектурою та історією Львова створили свою колекцію одягу.

Презентація – лише частина великого проєкту "Хранителі кодів", продовженням якого стане прем'єра однойменного художньо-документального фільму від WHAT IF creative studio, що відбудеться 24 вересня. У жовтні експозиція переїде до м. Глиняни і буде представлена в Музеї ткацтва та килимарства.

Вже у суботу розпочнуться модні покази на головному подіумі, який знаходиться у приміщенні iFESTrepublic. 18-19 вересня в основній програмі колекції представлять українські бренди Vozianov, Chereshnivska, B.O.LDYREVA, Vbrana by Svitlana Mykytyuk, KartNate, Zalesova, Olesya Tsiukh, а дебютними стануть покази Nona Troffish, Lesya Matselyukh, ID by Dyachenko. Всі покази можна дивитися в режимі онлайн.

У неділю, 19 вересня, Ольга Філіпова прочитає лекцію про психологію реклами для fashion-бренду та завершальні покази від дизайнерів.

Автор: Софія Бігайло