Українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик добре знається на трендах та часто показує образи на сторінці в інстаграмі. Зірка поділилась, що вважає літо улюбленим сезоном року, адже в цей період відчуває себе як ніколи красивою.

Варто прочитати Ефектно та стильно: як влітку додавати до образів яскраві жакети – зіркова добірка

З нагоди початку літнього сезону 2021 року Лілія Ребрик вирішила продемонструвати 3 бездоганні та найкращі варіанти образів. "Вони – універсальні й стануть у нагоді кожній жінці незалежно від типу фігури", – наголосила телеведуча.

3 найкращі образи від Лілії Ребрик

  • Легкий сарафан.

Для першого аутфіту телеведуча обрала довгий лавандовий сарафан, який поєднала з бежевими кросівками. Лілія Ребрик зазначила, що це може бути як casual, так і вихідний варіант. Варіювати стиль можна з допомогою взуття або верхнього одягу.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик / Фото з інстаграму Лілії Ребрик

  • Льняний або котоновий костюм

Другий образ зірки складався з рожевого костюма та білого атласного топа. Вдалими доповненнями стали аксесуари – довгі сережки-підвіски та біла шкіряна сумочка. Акторка зауважила, що цей одяг легкий, а тому буде дуже зручним у час спеки.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик / Фото з інстаграму Лілії Ребрик

  • Шорти й футболка

Для третього образу Лілія Ребрик приміряла легкий бежевий костюм, що складався з топа, мінішортів та легкої кофтинки зверху. Телеведуча переконана, що це – класика будь-якого літа.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик / Фото з інстаграму Лілії Ребрик