32-річна модна блогерка володіє чудовим смаком у виборі одягу, який вона напрацьовувала роками. Вона вміє невимушено та органічно позувати, а дякуючи своєму високому росту, білявому волоссю та щирій усмішці – приковує увагу всіх стрітстайл-фотографів.

Дивіться також Стильна модель Ельза Госк захопила вражаючим образом: фото

Своїй популярності Леоні Ганне завдячує Тижням моди, на яких вона демонструвала стильні та водночас трендові образи. Тепер майже всі свої виходи дівчина фотографує у стилі стрітстайл.

Образ Леоні Ганне

Німецька інфлюенсерка одягнула білу майку та світло-сірі штани на защипах. Верх білявка доповнила шкіряним тренчем зеленого кольору. Цей колір вважається наймоднішим цієї весни. Леонні вже встигла залучити зелений у всі можливі елементи гардеробу, сумки та взуття, зробивши цього разу ставку на тренчкот.

Такий яскравий верхній убір доповнили жовті неонові туфлі на підборах з гострим носком. Інфлюенсерка підібрала до стильного аутфіту сонцезахисні окуляри з жовтою оправою. Варто зазначити, що окуляри з кольоровою оправою – гарячий тренд цього сезону.

Довершити бездоганний образ білявка вирішила сумкою від Chanel ніжного лимонного кольору. Цією сумкою модниця добилася гармонійного аутфіту, оскільки лимонний не виглядає настільки епатажно, як неоновий жовтий.

Щоб побачити більше фото, гортайте праворуч