Довгий час легінси вважалися чимось застарілим і немодним. Однак в цьому сезоні дизайнери вирішили їх реанімувати і представили чимало стильних версій, які органічно вписуються в сучасний гардероб.

Зверніть увагу Тренд літа – спортивні сандалі на липучках: як їх носять зірки стрістайлу

Легінси зі штрипками – не новинка. Вперше такі легінси заявили про себе у XIX-XX століттях, як елемент жокейської уніформи. Через пів століття легінси зі штрипками штурмували найпрестижніші гірськолижні курорти.

Ще через 20 років легінси вже завоювали любов прихильниць аеробіки, а ще через два десятиліття з’явилися у таких знаменитих дизайнерів, як Демна Гвасалія, Донателла Версаче, Стелла Маккартні та інших.Легінси зі штрипками були на піку популярності у 2016 році, тож зрозуміти, коли вони знову повернуться в моду – було лише питанням часу.

Легінси зі штрипками – це універсальний побратим базових чорних лосин. Легінси зараз стали не лише одягом для спорту, але й повноцінною заміною штанів на щодень. Крихітна деталь на стопі має вирішальне значення, адже перетворює звичайні лосини в ультрастильний елемент гардеробу.

За словами стилістів, найвигідніше партнерство легінсів зі штрипками – носіння яскравих туфель-човників, які привернуть увагу до краю штанини і до самої штрипки, не залишивши непоміченою цю сміливу деталь образу. Варто зауважити, що легінси зі штрипками подовжують ноги, якщо заміксувати їх з туфлями-човниками на підборах.

Іспанська модниця Бланка Міро одягає легінси на прогулянку містом з лоферами, французька інфлюенсерка Філіппа Гекк поєднує їх з балетками, шведська модель Ельза Госк стилізує яскраві легінси з блакитними сабо, а норвезька модниця Ніна Сандбег приміряє стильний лаймовий жакет з туфлями-човниками такого ж кольору в парі з чорними легінсами.