Серію фото у відвертому вбранні італійка опублікувала у своєму інстаграмі, за яким стежить майже 25 мільйонів користувачів зі всього світу. К’яра Ферраньї є найвідомішою блогеркою Мілану, у неї є свій власний однойменний бренд, тож білявка пильно слідкує за модою.

Партнерський матеріал Недорогі реалістичні електрокаміни для квартири Electrolux: огляд моделей в класичному стилі

Знаменитість відвідувала покази та світські заходи, які проходили в Італії під час Тижня моди, а тепер прилетіла в Париж на шоу своїх улюблених брендів. Свої колекції для весняно-літнього сезону покажуть Chanel, Miu Miu и Louis Vuitton та багато інших гучних марок.

За кілька днів до показу, або перед самим початком шоу, знаменитості демонструють на собі образ, який повністю складається з елементів гардероба окремого бренду.

У знак поваги та любові до марки Schiaparelli, яку заснувала модельєрка Ельза Скіапареллі – найбільша суперниця Коко Шанель, К'яра приміряла чорний аутфіт.

Образ К'яри Ферраньї

Блогерка одягнула темно-сірі штани на високій посадці із золотистими ґудзиками, які доповнила чорними лоферами на масивній підошві. Білявка додала образу wow-ефекту, одягнувши прозору водолазку з чорної сітки на оголене тіло. Груди блогеркаприклеїла золотистою фурнітурою, яка лише частково прикрила відвертий образ.

Зверху Ферраньї приміряла шкіряну чорну куртку, яку довершували брошки у вигляді губ та вуха. Аутфіт доповнила чорна сумка на короткій ручці, сонцезахисні окуляри та сріблястий ланцюжок на шиї. Знаменитість зав’язала волосся у хвіст та розпустила передні пасма.

Образ К'яри Ферраньї у Парижі
Образ К'яри Ферраньї у Парижі / Фото з інстаграму блогерки

Образ К'яри Ферраньї у Парижі
Образ К'яри Ферраньї у Парижі / Фото з інстаграму блогерки

Образ К'яри Ферраньї у Парижі
Образ К'яри Ферраньї у Парижі / Фото з інстаграму блогерки