Останнім часом можна помітити, як багато зіркових пар одягають однакове вбрання. Тренд спільних образів з’явився в Азії, а саме в Південній Кореї. Азіати дуже люблять романтику, тож намагаються всіляко показати свої почуття. Про це повідомляє 24 канал.

Читайте також Ефектний couple-look: Емілі Ратажковскі захопила бездоганним образом для пари

Відмінною демонстрацією почуттів стали спільні парні образи. Цей тренд швидко запозичив увесь світ, тож тепер маємо змогу насолоджуватися красивим однаковим вбранням цілої сім’ї.

Знаменита модель Коко Роша в кінці листопада народила донечку. Разом зі своєю одномісячною крихіткою, 5-річною донькою Іоні, 2-річним сином Івером та чоловіком Джеймсом Коко влаштувала спільну подорож.

У своєму дописі в інстаграмі знаменитість зазначила, що вирішила з родиною відправитися у мініподорож. Зіркове подружжя зупинилося у грандіозному старому готелю 1800-их років, який розташований на дивовижному пляжі у Вотч Гіллі.

Стильна матуся обрала для прогулянки усій своїй сім’ї чорні джинси та картаті червоні сорочки. Під низ зіркові батьки та діти одягнули білі футболки. Образ модель доповнила чорними чобітьми. Коко Роша позувала на камеру з випрямленим волоссям та без макіяжу.

Модель показала на кадрах милу прогулянку пляжем. Маленьку донечку Айлі Коко тримала у ерго-рюкзаці.

Щоб побачити більше фото та відео, гортайте праворуч