Представниця знаменитого телесімейства Кардашян-Дженнер часто публікує в мережі відверті кадри у білизні чи купальнику. Втім для чергового фото Кайлі постала у досить стильному образі, який довершила акцентними аксесуарами та розкішним взуттям.

Зверніть увагу Жасмін Тукс вразила мережу розкішними образами для глянцю Numero: чарівні кадри

Образ Кайлі Дженнер

Мільйонерка Кайлі Дженнер любить дороге люксове вбрання. У неї величезна колекція найдорожчих сумок, взуття, аксесуарів та косметики, тож для нового кадру знаменитість обрала розкішне вбрання.

Дівчина позувала на камеру у своєму елітному будинку в Лос-Анджелесі. Вона одягнула сіру сукню довжини міді, яку доповнила масивним браслетом з перлин в декілька шарів та чорними сонцезахисними окулярами з білою оправою.

Довговолоса американська зірка накрутила волосся, а губи нафарбувала коричневою помадою. Дженнер доповнила свій образ бездоганним взуттям з гострим носком. Воно було оздоблене такими ж перлинками, як і її браслет.

Прихильники 23-річної знаменитості знають, що вона велика собачниця. Любителька тварин на початку року завела вже 9 собаку. Однак на фото дівчина позувала з собакою своєї сестри. Кендалл Дженнер вже давно завела добермана, але ім’я його тримає в секреті.

21 квітня перед показом колекції Burberry модель зробила декілька кадрів у шкіряному тренчі від Ріккардо Тіші. Поруч з Кендалл позував доберман. Ймовірно, сестри зустрілися та разом дивилися пряму трансляцію британського бренду.

Кайлі Дженнер показала стильний образ / Фото з інстаграму
Кайлі Дженнер показала стильний образ / Фото з інстаграму