Емілі Ратажковскі – одна з найвідвертіших моделей сучасності. Вона не соромиться роздягатися перед камерою та демонструвати своє тіло. Варто зазначити, що після народження дитини модель перестала публікувати оголені кадри та одягати крихітні топи з мініспідниці, втім це не заважає їй виглядати ефектно навіть в чоловічому костюмі.

Зверніть увагу Тіна Кароль позує у сітчастій прозорій сукні з конопель: дивовижний образ

Нещодавно модель відправилася на вечірку. Для такого заходу вона обрала не сукню, а маскулінний костюм, який допоміг їй стати зіркою вечора.

Емілі Ратажковскі ознаменувала свою першу публічну появу в цьому вбранні з того часу, як виступила зі своїми звинуваченнями проти Робіна Тіка.

Образ Емілі Ратажковскі

На оголене тіло молода матуся одягнула маскулінний жакет сірого кольору. Вона також приміряла широкі штани на кант, довершивши образ чорними в’єтнамками на невисоких підборах. Манекенниця прийшла на захід без сумки, тримаючи в руках лише захисну маску.

Свій образ Емілі довершила сріблястим кольє на шиї. Знаменитість розпустила волосся, а на обличчі зробила улюблений макіяж в коричневих тонах, підкресливши свої пухкі губи помадою мідного відтінку.


Емілі Ратажковскі одягнула чоловічий костюм / Фото з Getty Images

Емілі Ратажковскі одягнула чоловічий костюм
Емілі Ратажковскі одягнула чоловічий костюм / Фото з Getty Images