Улюблениця мільйонів не перестає тішити фанатів новими кадрами, тож вже встигла зачарувати мережу новим образом. Для багатьох користувачів в інстаграмі Ельза Госк є справжньою іконою стилю, адже може звичайний одяг перетворити в дуже цікавий аутфіт.

Дивіться також Як стильно та комфортно одягнутися вдома: модний прийом від Ельзи Госк

В одному зі своїх останніх виходів Ельза з’явилася у чорному вбранні. Знаменитість одягнула чорну водолазку, чорні широкі штани та масивні чоботи на тракторній основі.

Стильний образ Госк доповнила чорною шкіряною курткою oversize. Водолазка чудово підкреслила її вагітний животик.

Своє біляве волосся ангел Viktoria's Secret вклала хвильками та залишила розпущеним. Також вона зробила легкий макіяж. Як завжди, Госк грайливо позувала на камеру.

Ельза Госк
Ельза Госк показала простий та цікавий образ / Instagram / @hoskelsa

Лише восени прихильники побачили розкішну квартиру Ельзи Госк у Нью-Йорку на знаменитій вулиці Сохо, втім за декілька місяців з’явилася інформація, що манекенниця вирішила продати своє помешкання за 3,5 мільйона доларів.

Квартира Ельзи розташована на другому поверсі 120-річного будинку в центрі Нью-Йорка. Госк придбала апартаменти ще у 2014 році і зробила там капітальний ремонт, в результаті якого вона об'єднала кухню, вітальню та їдальню. Ізольованою лишилась лише спальня та ванна. У своєму останньому дописі Ельза повідомила, що починає переїзд в нову оселю.

Ельза Госк
Ельза Госк переїжджає в нову оселю / Instagram / @hoskelsa