У зимовому сезоні поруч з пуховиками та шубами активно фігурують дублянки. Цей елемент верхнього одягу носять і в повсякденному житті, і обирають для святкових подій.

Читайте також Трендові дублянки 2021: стильні варіанти

Знаменита модниця Ельза Госк до вагітності любила хизуватися своїм бездоганним струнким тілом, втім саме вона зуміла показати всім, що вагітність – це не привід ходити в буденному вбранні всі 9 місяців, тож демонструє для прихильників найрізноманітніші варіанти стильного вбрання, яке можна одягати з округлим животом.

Госк без вагань можна назвати іконою стилю. Її гардероб заповнений люксовими брендами та трендовими речами. Ангел "Victoria's Secret" чи не найперша з усіх селебретіз підхоплює модні тенденції та пропонує свої варіанти носіння тих чи інших речей.

Блакитноока білявка перебуває в гущі модної індустрії, тож бездоганно вписує усі останні тренди у свої вагітні образи.

В одному зі своїх останніх виходів Ельза з’явилася у трендовій шоколадній дублянці довжини міді від бренду The Mannei, сірих широких джинсах Levi's та чорному кроптопі, який підкреслив її округлений живіт.

Стильний образ Госк доповнила чорними черевиками з квадратним носком на масивній підошві, білою сумкою Bottega Veneta та сонцезахисними окулярами. Своє біляве волосся ангел Viktoria's Secret вклала хвильками та залишила розпущеним. Губи манекенниця нафарбувала улюбленою коричневою помадою.

Щоб побачити більше фото, гортайте праворуч: