"Ангел" Victoria's Secret та відома модель показала своїй майже 7-мільйонній аудиторії, як вона провела недільний вихідний день зі своєю сім’єю. Ельза Госк часто хизується своєю бездоганною фігурою і для того, щоб тримати її у формі їй не обов’язково дотримуватися дієт чи відмовляти собі в чомусь.

Читайте також Гейлі Бібер показує, як можна вдало поєднати жакет і штани різних принтів: розкішний образ

Білявка показала, як з чоловіком Томом Дейлі вони зупинилися в одному із закладів у передмісті Лос-Анджелеса на піцу та колу. Зазвичай для моделей така їжа та напій є табу, втім Ельза без проблем може з’їсти кілька шматків без шкоди для фігури.


Ельза Госк показала, як проводить День незалежності США / Фото з інстаграму

Образ Ельзи Госк

Знаменитість одягнула на прогулянку чорну обтислу сорочку, яку заправила в кольорову спідницю з вінтажної колекції Жана-Поля Готьє. Модель доповнила образ улюбленими чорними босоніжками від Chanel.

Кучеряве волосся манекенниця розпустила, прибравши частину пасм зеленим крабиком. До нього Ельза підібрала улюблений аксесуар – зелену сумку Bottega Veneta The Mini Jodie. Зірки інстаграму вигулюють цю сумку досить часто, адже вона красива, компактна і дуже стильна.

Щоб побачити всю серію фото, гортайте праворуч