Нещодавно знаменита американська модель здивувала заявою про те, що покидає моделінг. Джіджі заявила, що досягнула всього, чого прагнула в індустрії моди. Тепер вона хоче поступитися й дати можливість іншим реалізувати себе у цій сфері. Натомість вона хоче проявити себе в ролі дизайнера.

Читайте також У чому піти на побачення влітку: К'яра Ферраньї показує стильну градієнтну сукню

Поки молода матуся поступово підходить до запуску власної лінії одягу чи аксесуарів, прихильники ще мають змогу насолодитися її рекламними проєктами. Знаменитість стала обличчям парфумерної кампанії Ralph Lauren, тож в стильному образі завітала на пресконференцію, на якій зібралися інші учасники зйомки: Лакі Блю Сміт, Фай Хадра та актор Лука Саббат.

У рекламній зйомці Джіджі позувала в елегантній білосніжній сорочці з чорними ґудзиками та бантом. Стилісти доповнили образ чорними базовими штанами та жакетом з косими смужками. Аутфіт Джіджі доповнив насичений макіяж.

Образ Джіджі Хадід

На пресконференцію Джіджі одягнула чорний топ на одне плече всіяний блискучими паєтками, поєднавши його зі штанами галіфе. У такому фасоні знаменитості не з’являлися вже давно, тож манекенниця зуміла здивувати своїм вибором модниць зі всього світу.

Чорний ансамбль Хадід доповнила не лише ременем з кільцевими пряжками, але й чорними високими чоботами на підборах. Супермодель зробила легкі локони та улюблений макіяж: повіки намалювала коричневими тінями, а губи – нюдовою помадою.

Її образ довершили мінімалістичні срібні сережки, декілька браслетів на руці та чорні сонцезахисні окуляри.

Ефектний образ Джіджі Хадід
Ефектний образ Джіджі Хадід / Фото з інстаграму

Ефектний образ Джіджі Хадід
Ефектний образ Джіджі Хадід / Фото з інстаграму