Співачка Дженніфер Лопес є обличчям бренду Coach, тож вже встигла продемонструвати величезну сумку з нової рекламної кампанії. Сумки-подушки представлені у трьох кольорах: білому, рожевому та зеленому.

Цікаво Зірка серіалу "Еліта" Естер Еспосіто з'явилася на обкладинці глянцю Grazia: ексклюзивні кадри

Такими об’ємними сумками бренд Coach вирішив привернути увагу покупців, і варто зазначити, що їм це вдалося. Насправді ці шкіряні сумки – всього лише рекламні макети. Справжні сумки Pillow Tabby в реальності виглядають набагато компактнішими.

Моделями аксесуарів стали відома співачка Дженніфер Лопес, фотомодель та дівчина Леонардо Ді Капріо Каміла Морроне та актор Квінсі Браун.

Сумка Pillow Tabby – ідеальна модель сумки-багета, яка не втрачатиме своєї популярності в новому сезоні. Дизайнери зазначають, що сумка з м’якої шкіри отримала свою назву Pillow Tabby через те, що за відчуттями вона м’яка, як подушка. Коштує нова модель сумки у трьох кольорах 19 тисяч гривень.

Для рекламного відеоролика Дженіфер Лопес позувала у бежевому тренчі лежачи на коричневому дивані. Співачка та акторка насолоджувалася тим, що тримала в руках рожеву мрію кожної дівчини – ідеальну сумку-багет Pillow Tabby.