За інстаграм-сторінкою Христини Горняк стежить понад 50 тисяч користувачів. Так, після весілля зі знаменитим ведучим Володимиром Остапчуком життям зіркового подружжя почало цікавитися ще більше.

Читайте також Стильні святкові образи для чоловіків: елегантні ідеї на Новий рік

На своїй особистій сторінці в інстаграмі Христина опублікувала новий пост, у якому розповіла про новорічні тренди. Жінка на кадрі постала у досить незвичному для себе образі. Христина одягнула чорну атласну сукню на довгий рукав та приміряла чорну перуку.

Дружина Остапчука намалювала повіки чорними тінями, а губи нафарбувала яскравою червоною помадою.

Христина зазначила, що їй складно повірити, що цей рік підійшов до кінця, втім вона рада, що 2021 рік вже не за горами.

Ідеї новорічного образу

  • Макіяж

"Більше блиску! Бик диктує нам, що потрібно сяяти. І як же ще це реалізувати, якщо не за допомогою макіяжу? Можете використовувати різні способи: золоті відтінки, глітер, хайлайтер, або паєтки. Якщо ви не така ризикована дама, то додати трохи блиску в центр повіки не буде зайвим", – зазначила Горняк.

  • Образ

За словами Христини, для року Бика призначені виключно світлі і ніжні відтінки. Також рекомендується не одягатися занадто відверто.

  • Аксесуари

У новорічну ніч варто звернути увагу на металеві відтінки: біле золото або срібло. Це єдиний пункт, де можна себе абсолютно не обмежувати. Бик не любить яскраві кольори, але прекрасно ставиться до блискіток!

"Подейкують, що не можна в цю новорічну ніч одягатися в червоний. Я не прихильник всіх цих прикмет, але дивлячись на минулий рік, може таки прислухатися до вищих сил?", – пожартувала Христина.