Щодня увагу фотографів вуличної моди привертає модель Белла Хадід, яка зараз перебуває у Нью-Йорку. 21 вересня розпочинається Milan Fashion Week, тож, ймовірно, наступні стрітстайл-кадри ми побачимо зі столиці моди.

Партнерський матеріал Electrolux Sphere Plus EFP/P – панорамні підлогові електрокаміни за демократичною ціною

Образ Белли Хадід

Під час свого чергового виходу Белла зробила ставку на колір та фактурність. Вона вдало поєднала білий, чорний та рожевий колір. Знаменита манекенниця одягнула класичну чорну майку, а зверху приміряла білу вкорочену сорочку з об’ємними рукавами.

Доповненням образу стала біла спідниця у рожевий візерунок з чорною шляркою внизу. Головна роль в образі дісталася чорним чоботам до колін з квадратним носком та скошеними підборами. Незвичний акцент в гардеробі – відмінний приклад того, як зробити наряд помітнішим.

Аутфіт знаменита американка довершила срібним ланцюжком з масивним кулоном, сережками з рубінами та перснями. Яскравою деталлю в образі була мінімалістична рожева шпилька.

Образ однієї з найкрасивіших моделей світу, як завжди, доповнювали сонцезахисні коричневі окуляри. Також Белла обрала мініатюрну сумку на плече, яку майже не помітно під рукавом сорочки.


Новий вихід Белли Хадід / Фото з Getty Images


Новий вихід Белли Хадід і Дуа Ліпи / Фото з Getty Images