Компанія Andre Tan почала соціальну ініціативу допомоги дітям з інвалідністю. Компанія підтримала львівську громадську організацію – "Сонячна Майстерня", де займаються малюванням діти з особливими потребами.

Партнерський матеріал Реалістичні електрокаміни з 2D візуалізацією полум'я: огляд найкращих приладів

Унікальна методика арт-терапії – основний інструмент засновниць майстерні. Ольга Саніковіч, художниця за фахом і психолог Ольга Германович, рятують і полегшують емоційний стан дітей своєю професійною увагою до них.

"Сьогодні, я разом зі своєю командою хочу підтримати дітей з особливими потребами: спектром аутизму, синдром Дауна і розладом психічного стану, привернути увагу суспільства до особливого таланту цих дітей. Наш головний меседж – важливість прийняття суспільством людей з інвалідністю. Це не про жалість або співчуття, а про розуміння їх потреб і особливостей, рівноправність, безбар'єрність в освіті, роботі, свободу пересування, вільний час", – зазначив Андре Тан.


Андре Тан у зйомці з дітьми з особливими потребами / Фото з прес-служби

Дизайнер розглянув малюнки вихованців майстерні і переніс їх на одяг бренду Andre Tan – футболки і худі. Така капсульна колекція вже в продажу. Гроші від продажу одягу будуть передані "Сонячної майстерні", на закупівлю паперу, фарб, полотен, пензликів, на оренду більш просторого приміщення, щоб допомогти більшій кількості дітей з особливими потребами.

"Хочу, щоб ми не ігнорували проблему, не залишали сім'ї, де діти з особливими потребами без уваги, поодинці, а протягнули руку допомоги і приділили увагу цьому питанню", – сказав Андре Тан.

До соціальної ініціативи допомоги дітям з особливими потребами приєдналися публічні особи країни і зірки шоу-бізнесу: Оля Полякова, Олена Кравець, Наталія Могилевська, Ганна Різатдінова, Валерія Гузема, Жан Беленюк, які сфотографувалися з маленькими художниками "Сонячної майстерні".

зірки у зйомці з дітьми з особливими потребами
Олена Кравець у зйомці з дітьми з особливими потребами / Фото з прес-служби

зірки у зйомці з дітьми з особливими потребами
Валерія Гузема у зйомці з дітьми з особливими потребами / Фото з прес-служби

зірки у зйомці з дітьми з особливими потребами
Наталія Могилевська у зйомці з дітьми з особливими потребами / Фото з прес-служби

зірки у зйомці з дітьми з особливими потребами
Оля Полякова у зйомці з дітьми з особливими потребами / Фото з прес-служби

зірки у зйомці з дітьми з особливими потребами
Ганна Різатдінова у зйомці з дітьми з особливими потребами / Фото з прес-служби

зірки у зйомці з дітьми з особливими потребами
Жан Беленюк у зйомці з дітьми з особливими потребами / Фото з прес-служби