На сторінці Андре Тана в інстаграмі з'явився черговий допис, у якому він розповів, як стати стильними.

До теми Як правильно обрати білу сорочку: золоті правила від Андре Тана

Як стати стильною за порадою Андре Тана

"Ніколи не купуйте річ з метою приховати те, що ви ненавидите в собі. У вашому гардеробі повинні бути речі, які підкреслюють ваші кращі сторони! Ваша фактура приголомшлива тільки тому, що унікальна! А в питаннях корекції фігури допоможе книга Гока Вана "Як чудово виглядати в одязі і без", – написав Андре Тан.

  • Тримайте свій гардероб в порядку

За словами дизайнера, поки у вашому гардеробі порошиться спідниця, яку ви одягали на шкільні дискотеки, а в шафі ваші колготки упереміш зі шкарпетками чоловіка, ні про який стиль не може бути й мови.

"Чи чули знамениту фразу Вів'єн Вествуд "Вибирайте речі з розумом, купуйте їх рідко і носіть довго"? Книжкові мастхеви – Марі Кондо "Магічне прибирання" і Аннушка Різ "Розумний гардероб". Також я рекомендую додаток stylebook, де ви можете оцифрувати свій гардероб і складати нові образи без потреби крутитися перед дзеркалом. Ця програма виключить можливість купити непотрібну річ", – зазначив Андре Тан.

  • Освойте основні правила дрес-коду

Модельєр радить не сприймати правила дрес-коду, як перелік заборон! Дрес-код – це путівник і, в першу чергу, кодекс моди. Щоб відчувати себе комфортно і підбирати аутфіти "до місця", Андре Тан радить ознайомитися з книгою Наталії Найденської "Біблія стилю".

  • Тренуйте надивленість

"Я раджу завантажити додаток Vogue Runway. У розділі streetstyle ви можете спостерігати, що носять звичайні перехожі Парижа, Нью-Йорка і Мілана. У розділі latest shows – свіжі колекції дизайнерів. Те, що сподобається, зберігайте на телефон. Також раджу підписатися на інстаграми трендсеттерів нашого часу – Гейлі Бібер, Розі Гантінгтон-Вайтлі, Вікторію Бекхем. Ви точно помітите фішки, які захочеться повторити", – заявив Андре Тан.

  • Інвестуйте в себе

Андре Тан зазначає, що для тих, хто хоче знайти себе в моді, відкрита школа "Академія Андре Тана". На fashion-курсах ви навчитеся стильно одягатися, а також у вас є гарна можливість назавжди попрощатися з питанням "Що сьогодні одягнути ?!".