Світову популярність озера Комо часто пояснюють "ефектом Клуні". Після того, як актор придбав улюблене місце відпочинку – віллу Олеандра, присутність знаменитості в маленькому містечку Лальо викликала цікавість та сприяла розвитку туризму.

Читайте також Леді Гага підкорює Нью-Йорк: 5 розкішних образів знаменитості в готелі The Plaza

У 2017 році Амаль та Джордж Клуні після народження двійнят вперше провели відпустку на озері Комо, і відтоді часто приїжджають на відпочинок в Італію.

Напередодні папараці підстерегло закохане подружжя в одному з ресторанів на березі озера Комо. Амаль та Джордж досі зберігають любов та палку пристрасть одне до одного, тож часто збираються на побачення. Вони є одними з найвідоміших жителів на Комо, відтак кожний вихід подружжя привертає чимало уваги.

Увечері, після того, як знаменита пара виходила з ресторану Il Gatto Nero фотографи встигли зробити кілька кадрів у їхніх розкішних образах.

На побачення з чоловіком Амаль одягнула синю атласну сукню на тонких бретелях довжини міді, яка вдало підкреслила її зону декольте та струнку фігуру. Сукня досить легка, тож у теплу пору року вона стане прекрасною знахідкою для відвідування ресторанів, вечірок чи просто прогулянок.

Знаменитість залишила своє кучеряве волосся розпущеним, а на обличчя нанесла рум’яна та рожеву помаду. На виході з ресторану Джордж красувався у чорному костюмі, доповнивши свій образ коштовним годинником.

Джордж та Амаль Клуні на побаченні
Джордж та Амаль Клуні на побаченні / Backgrid

Джордж та Амаль Клуні на побаченні
Джордж та Амаль Клуні на побаченні / Backgrid